SEOSEM24. Opinie i ranking Rating Captain. SEOSEM24 najlepszą agencją SEO w Krakowie

Twórcy platformy Rating Captain zdecydowali się stworzyć ranking 5 najlepszych agencji SEO w Krakowie. Agencje ze stolicy małopolski zostały szczegółowo ocenione oraz przeanalizowane pod kątem opinii. SEOSEM24 to marka, która znalazła się na pierwszym miejscu, a zaraz za nią sklasyfikowane zostały kolejno: Delante, Invette, Justldea, a także SEO4.net. W tym artykule przybliżymy, na czym polega ranking i jakie aspekty agencji SEO zostały wzięte pod uwagę. Specjaliści z Rating Captain wykorzystali narzędzie Reviews Audit, a to daje gwarancję obiektywnej klasyfikacji.

Czym jest Rating Captain i dlaczego bada opinie? SEOSEM24 jako zwycięzca rankingu

Rating Captain to przedsiębiorstwo z Wrocławia, które jest prowadzone przez specjalistów od budowania reputacji firm. Stworzyli oni aplikację, która nosi tę samą nazwę i sprawia, że firmy sprzedają więcej swoich produktów oraz usług, a także podnosi się satysfakcja klientów. Jest to możliwe dzięki optymalnemu zarządzaniu opiniami na temat działalności.

Jeżeli opinie o SEOSEM24, a także o pozostałych czterech agencjach z Krakowa pozwoliły je wyróżnić, niewątpliwie cieszą się one dobrą reputacją. A to właśnie budowa reputacji marek jest najważniejsza dla Rating Captain.

Pomysłodawcami aplikacji Rating Captain są Panowie Mateusz Piwnicki oraz Karol Bocheński. Lepsze decyzje sprzedażowe oraz marketingowe to efekty, które widoczne są gołym okiem dla właścicieli firm korzystających ze wsparcia wrocławskiego przedsiębiorstwa. Inicjatywie Rating Captain stopniowo ufa coraz więcej firm w całej Polsce.

Twórcy platformy wspierają zatem swoich klientów między innymi w zarządzaniu firmowymi profilami. Któż bowiem lepiej od autorów Rating Captain ma świadomość, jak ogromnie ważne w każdej branży są dobre opinie. SEOSEM24 to agencja z Krakowa, której należą się gratulacje za pierwsze miejsce i samo wyróżnienie w rankingu.

Gratulujemy również pozostałym czterem firmom. Pozytywne recenzje są potwierdzeniem eksperckiej wiedzy zatrudnionych w agencjach SEO specjalistów.

Ranking Rating Captain – dlaczego opinie SEOSEM24 zostały ocenione najwyżej?

Jak wspomnieliśmy, twórcy Rating Captain poddali szczegółowemu audytowi opinie agencji SEO. W tym wypadku pod uwagę zostały wzięte recenzje oraz oceny z Google Maps. Poniżej przedstawiamy i opisujemy ranking, który sklasyfikował najlepsze agencje SEO w Krakowie na podstawie wyników z 26 czerwca 2021 roku. SEOSEM24 pierwsze w klasyfikacji.

1. SEOSEM24 – opinie pojawiły się w dniu tworzenia rankingu w liczbie 246, a średnia ocena, która widniała 26 czerwca 2021 roku w na profilu SEOSEM24 w Google Maps wyniosła 4.95. To naprawdę bardzo dobry wynik. Dzięki tak dobremu współczynnikowi ocen oraz opinii SEOSEM24 zostało ulokowane w klasie “A” na tablicy zaufania. Dodatkowym atutem wizytówki jest fakt, że opinie SEOSEM24 w zdecydowanej większości zawierają nie tylko same oceny (gwiazdki), ale także treść. Klienci dzielą się swoimi spostrzeżeniami, co czyni ich aktywność bardziej wartościową dla osób, które chcą wybrać dla swojej firmy agencję marketingu internetowego.

SEOSEM24 - opinie.

2. Delante – opinii w przypadku tej agencji jest 172, a średnia ocena wyniosła 4.82. Agencja Delante została w związku z tym zaliczona do klasy “B” na tablicy zaufania. Twórcy Rating Captain zwrócili uwagę na to, że opinii mogłoby być więcej, ale Delante jest na dobrej drodze.

Delante - logo.

3. Invette to agencja interaktywna, która w dniu tworzenia rankingu miała na swojej wizytówce w Google Maps 48 opinii i średnią ocen 4,45. Taki wynik sprawił, że Invette znalazła się w klasie “C” na tablicy zaufania. Zdaniem twórców Rating Captain agencja Invette powinna zadbać o podniesienie średniej ocen, ale taki wynik i tak pozwolił jej znaleźć się w najlepsze piątce agencji SEO w Krakowie i uplasować na trzeciej lokacie.

Invette - logo.

4. Justldea to agencja, która znalazła się w rankingu opinii na czwartej pozycji z doskonałą średnią ocen 5.0. Nieco słabszym parametrem jest w jej przypadku liczba opinii, gdyż w dniu tworzenia rankingu wynosiła ona 78. Wynik, który uzyskała agencja Justldea pozwolił ulokować się w klasie “A?” na tablicy zaufania.

Just idea - logo.

5. SEO4.net jako piąta agencja sklasyfikowana w rankingu opinii agencji SEO z Krakowa mieści się w klasie “B?”. Liczba opinii wyniosła 43, a średnia ocena 5.0. Pomimo doskonałej średniej ocen, mała liczba opinii zdecydowała o piątym miejscu. Jeżeli chodzi o ranking opinii, liczy się bowiem zarówno jakość, jak i ilość.

SEO4 logo.

Gratulujemy wszystkim pięciu wyróżnionym agencjom. Agencja SEOSEM24 opinie oraz oceny miała w dniu tworzenia rankingu na tyle dobre, że zasłużenie zdobyła pierwsze miejsce, ale w tak dużym mieście jak Kraków już samo przynależenie do najlepszej piątki jest niemałym sukcesem. Konkurencja jest bowiem naprawdę liczna.

Dlaczego dobre opinie SEOSEM24 i wyróżnienie w rankingu Rating Captain to spory sukces?

Dzięki zaawansowanej analizie przeprowadzonej za pomocą narzędzia Reviews Audit, specjaliści z Rating Captain mogli w pełni obiektywnie sklasyfikować agencje SEO. Fakt, że wspomniany ranking jest bezstronny wzmacnia jego wagę. Potencjalni klienci otrzymują bowiem rzetelne informacje, a nie materiał reklamowy. Za sprawą wyróżnienia w klasyfikacji TOP5 agencji SEO z Krakowa umacnia się zatem wizerunek wszystkich pięciu firm.

Drugim powodem, dla którego warto pogratulować wyróżnionym agencjom SEO jest fakt, że w Krakowie jest spora liczba firm, które oferują działalność o podobnym charakterze. To jednak wyróżnione przez Rating Captain marki zwyciężyły w rankingu opinii. SEOSEM24, Delante, Invette, Justldea, a także SEO4.net to agencje, których specjaliści musieli włożyć ogrom pracy, aby osiągnąć tak wysokie pozycje.

Warto wskazać również, że wyróżnienie w rankingu opinii SEOSEM24 i pozostałych agencji przyniesie im wiele korzyści. Od dobrej reputacji tych marek zależy poziom zainteresowania ofertą marketingu internetowego.

Ponadto wyróżnienie w rankingu opinii SEOSEM24 jako zwycięskiej agencji oraz wyróżnienie wszystkich pozostałych to powód do dumy dla pracowników tychże firm.  Docenieni mogą zatem czuć się nie tylko specjaliści od pozycjonowania, ale również copywriterzy, webmasterzy, graficy i praktycznie wszystkie osoby, które wspólnie pracują na sukces agencji. Praca w prestiżowej agencji SEO jest czymś, czym można pochwalić się na przykład w CV.

Jakie korzyści daje ranking opinii? SEOSEM24 i pozostałe firmy mają, co świętować

Wyróżnienie w rankingu Rating Captain zwróciło uwagę wielu serwisów specjalistycznych, a także przedsiębiorstw oraz osób prywatnych, które interesują się branżą marketingu internetowego.

W związku z tym w sieci zaczęły pojawiać się kolejne artykuły na temat agencji SEOSEM24. Opinie na temat wspomnianej działalności budują jeszcze większy poziom zaufania do usług krakowskiej marki. Warto zapoznać się na przykład z tym artykułem. Wspomniany tekst został zamieszczony w internecie już po opublikowaniu rankingu TOP5 agencji SEO w Krakowie. Wyróżnienie w rankingu zwiększyło zatem popularność agencji, a następnie pojawiło się na jej temat mnóstwo publikacji.

Wyróżnienie w rankingu opinii: SEOSEM24, Delante, Invette, Justldea, a także SEO4.net zostało opatrzone również przez twórców Rating Captain wskazaniami, co można poprawić w zarządzaniu opiniami, aby wizytówka prezentowała się jeszcze lepiej. Sugestie, które pochodzą od specjalistów budowania wizerunku to z całą pewnością bardzo pożyteczne informacje. W związku z tym drugą korzyścią płynącą z wyróżnień agencji SEO są wskazówki od Rating Captain.

Wyróżnienie w opisywanym rankingu niesie ze sobą jeszcze jedną korzyść. Dla wszystkich topowych pięciu agencji SEO z Krakowa jest to potwierdzenie eksperckiej wiedzy oraz umiejętności. Opinie o SEOSEM24, a także opinie o pozostałych czterech agencjach nie mogą być przecież przypadkowe. Właściciele firm nie mają wpływu na to, jak zostaną ocenione ich usługi.

Podsumowując płynące dla najlepszych pięciu agencji SEO korzyści z wyróżnienia w rankingu opinii, wymienić można:

 • prestiż,
 • większy poziom zaufania,
 • potwierdzenie eksperckiej wiedzy oraz umiejętności, a także
 • cenne wskazówki.

Jakie aspekty zostały przebadane za pomocą narzędzia Reviews Audit w rankingu opinii? SEOSEM24 i inne agencje pod lupą

Narzędzie Reviews Audit pozwoliło wyróżnić w rankingu opinii SEOSEM24, Delante, Invette, Justldea, a także SEO4.net po przebadaniu aspektów takich jak między innymi:

 • liczba profili,
 • jakość recenzji,
 • matryca zaufania,
 • szczegółowe dane o ocenach i opiniach,
 • nowe recenzje w ostatnim kwartale,
 • czas oczekiwania na odpowiedź na opinie,
 • słowa kluczowe,
 • widoczność oraz
 • ton ekspresji

Twórcy narzędzia analitycznego Reviews Audit współpracują ze specjalistami z Rating Captain, Możemy dzięki temu mówić o doskonałym audycie firmowych profili i obiektywnym zestawieniu firm.

Reviews Audit to narzędzie, które można pochwalić także za to, że jest całkowicie bezpieczne. Dodatkową jego zaletą jest fakt, że nie trzeba za nie płacić. 

Jak wyglądają dobrze zarządzane opinie? SEOSEM24 świetnym przykładem

Dobrze zarządzane profile firmowe charakteryzują się między innymi tym, że:

 • średnia ocen jest jak najwyższa,
 • opinie pojawiają się regularnie i licznie,
 • średnia długość recenzji wskazuje na zaangażowanie klientów w pisane opinie,
 • pojawiają się negatywne recenzje w niewielkiej ilości. (zbyt duża ich liczba szkodzi reputacji agencji, natomiast całkowity brak negatywnych recenzji również nie wzbudza zaufania),
 • przeciętny czas oczekiwania na odpowiedź do opublikowanych opinii jest krótki oraz tym, że
 • pojawiają się odpowiedzi również na negatywne opinie (SEOSEM24 i pozostałe wyróżnione agencje mają wizerunek otwartych na krytykę przedsiębiorstw).

Podsumowując, ranking Rating Captain, który wyróżnił najlepsze agencje SEO z Krakowa jest w pełni wiarygodny i warto brać go pod uwagę, decydując się na usługi marketingu internetowego dla swojej firmy.