Gdzie zrobić sesję ślubną w Krakowie?

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Tak właśnie wiele osób sposób postrzega ów moment. Nie ma zatem nic dziwnego w tym, że każdy pragnie uwiecznić te szczęśliwe, lecz bardzo ulotne chwile mocno zakorzenione w naszej tradycji. Oryginalna sesja zdjęciowa wykonana przez profesjonalnegofotografa to jeden z obowiązkowych punktów przygotowań weselnych. Sprawdź, gdzie warto zrobić sesję ślubną w Krakowie?

Fotograf ślubny – Kraków

Kraków jest jednym z najpiękniejszych polskich miast. Co roku przyjeżdżają do niego podróżnicy niemal z całego świata. To także idealna miejscówka na wszelkiego rodzaju sesje, w tym plener ślubny. Nie ulega wątpliwości, że dobry fotograf ślubny Kraków (sprawdź https://www.marcinorzolek.pl/fotograf-slubny-krakow) ceni przede wszystkim za niezapomniane kadry z pleneru. Jeśli zastanawiacie się czy Kraków to dobre miejsce na sesję ślubną, odpowiedź jest jedna – TAK!

Żadne inne miasto w Polsce nie kryje w sobie tak wielu tajemniczych lokalizacji, które zachwycają urodą oraz niezwykłym klimatem, a do tego idealnie prezentują się nocą i w trakcie spaceru zakochanych. Jeśli Wasz fotograf ślubny jest otwarty na podróże po mieście dla uchwycenia najlepszych kadrów, Kraków jest dobry na każdą okazję.

Ciekawe miejsca w Krakowie

Jeśli zastanawiacie się, gdzie rozpocząć sesję ślubną w tym historycznym mieście, warto zawitać na Rynek, gdzie znajdziecie Kościół Mariacki, Sukiennice, a także wspaniały Wawel. To bez wątpienia najpopularniejsze miejscówki w Krakowie. Jeśli jednak szukacie mniej typowych plenerów, czytajcie koniecznie dalej.

Kolorowe schody na Podgórzu

To bardzo nietypowe miejsce, które świetnie nadaje się na spacer, randkę i oczywiście na plener ślubny. Prawdziwie uzdolniony fotograf ślubny Kraków znający od podszewki zna to miejsce i będzie w stanie uchwycić odpowiednie kadry z kolorowymi schodami w tle. Można tam znaleźć różne śmieszne cytaty, w tym powiedzonka bohaterów bajki “Muminki”, czy fragmenty wierszy Wisławy Szymborskiej.

Zakrzówek i Skałki Twardowskiego

To niesamowicie magiczne i urzekające miejsce. Wyjątkowe są roztaczające się stamtąd widoki, a także kryjąca się za nimi historia. Według lokalnych legend właśnie tutaj słynny Pan Twardowski prowadził swoją szkołę magii. My się już tego nie dowiemy, ale Zakrzówek i okoliczne skałki to idealne miejsce na ślubny plener. Zdaniem niektórych fotografów to właśnie stąd roztacza się najwspanialszy widok na miasto i okolicę. Co więcej, wody zalewu mają nieszablonowy, seledynowy kolor, który wygląda zachwycająco na fotografiach.

Kazimierz

Kazimierz to miejsce równie sławne jak sam krakowski Rynek czy nawet Wawel. Nie mogło go zatem zabraknąć w tym zestawieniu. W dzielnicy tej znajdziecie mnóstwo niesamowicie klimatycznych uliczek, a także przytulnych i ciekawych kawiarenek. Na Kazimierzu można się poczuć jakby w innym, nawet nieco egzotycznym kraju. Zdjęcia z tego miejsca można śmiało porównać do fotografii wykonanych we włoskich miasteczkach.